فروش و خرید گوسفند زنده

دامداری حضرت عبدالظیم با ارائه خدماتی همچون فروش و خرید گوسفند زنده در تهران و ذبح دام زنده با رعایت نکات بهداشتی و احکام شرعی در محل شما ، همچنین پرداخت وجه موقع تحویل ، پشتیبانی 24 ساعته و سفارش گیری از شما در تمام طول روز برای تمام مراسمات شما ، بر آن است که رضایت مشتریان را در زمینه خرید گوسفند زنده و دام زنده در تهران کسب کند.

09125587485

پرورش گوسفند زنده

پرورش گوسفند زنده

پروتئین از مهم ترین مواد غذایی است که باید در سبد غذایی هر خانواده وجود داشته باشد. پروتئین می تواند از نوع گیاهی یا حیوانی مثل گوسفند زنده باشد.

انسان ها با نگهداری و پرورش دام هایی مانند گاو، گوسفند، بز، شتر و … از گوشت و دیگر فرآورده های آنها استفاده می کنند.

امروزه در کار دامداری به خصوص گوسفند زنده، بکارگیری روش های علمی اهمیت زیادی پیدا کرده است و باعث تضمین موفقیت در سرمایه گذاری و توسعه ی این رشته شده است.

در کشور ما هم دامداری مخصوصا نگهداری و پرورش گوسفند رونق خوبی دارد. فروش گوسفند زنده در کشورمان متقاضی زیادی دارد. زیرا هم با ذائقه ما سازگاری دارد و هم از لحاظ مذهبی و قربانی کردن مورد استفاده قرار می گیرد.

پرورش و نگهداری گوسفند مزایای زیادی از لحاظ اقتصادی در مقایسه با دیگر دام ها دارد و از همه کم ریسک تر است.

تغییرات آب و هوایی

گوسفند به راحتی تغییرات آب و هوایی را تحمل می کند و با کمترین علوفه رشد می کند. زیرا بیشتر غذایی را که دریافت می کند جذب و صرف رشد خود می کند. گوسفند زنده با توجه به جثه کوچکی که نسبت به سایر دام ها دارد محل نگهداری کمتری نیاز دارد.

علاوه بر گوشت، فرآورده های زیاد دیگری مانند پشم، پوست، شیر و غیره  نیز دارد که آن ها را می توان در تمام فصول سال به بازار عرضه کرد.

فواید گوسفند زنده

فواید گوسفند زنده نسبت به هزینه های نگهداری آن بسیار زیاد است. پشم گوسفند زنده را می توان چید و انبار کرد و در موقعیت مناسب در بازار به فروش رساند. مصارف زیادی از پشم گوسفند می شود به خصوص در صنایع نساجی کاربرد زیادی دارد.

بخاطر اینکه پشم گوسفند عایق صداست، در ساخت عایق های ساختمانی بسیار کاربرد دارد. از فضولات گوسفند زنده در جهت کود دهی و غنی سازی خاک استفاده می شود.

خرید گوسفند زنده در تهران