فروش و خرید گوسفند زنده

دامداری حضرت عبدالظیم با ارائه خدماتی همچون فروش و خرید گوسفند زنده در تهران و ذبح دام زنده با رعایت نکات بهداشتی و احکام شرعی در محل شما ، همچنین پرداخت وجه موقع تحویل ، پشتیبانی 24 ساعته و سفارش گیری از شما در تمام طول روز برای تمام مراسمات شما ، بر آن است که رضایت مشتریان را در زمینه خرید گوسفند زنده و دام زنده در تهران کسب کند.

09125587485

دامداری ( پرورش دام زنده و گوسفند زنده )

از سالیان دور و دراز بشر از کشاورزی به دامپروری روی آورد؛ دام یا احشام به مجموعه حیوانات چارپای اهلی (گاو، گوسفند زنده، ماکیان) گفته می شود که در دامداری ها برای مصارف خوراکی ، پوشاک وکمک در کار پرورش میابد.
دامداری ودامپروری به منظور تولید کار وکالا می باشد برای مثال گوسفند زنده وگاو برای استفاده از گوشت، شیر،خز ،چرم وپشم و در کل پرورش دام ها به خاطر بدست آوردن سود ومنفعت واستفاده از محصولات آنها می باشد.
دامداری شاخه ای از کشاورزی است که به پرورش دام مربوط می باشد؛

در دامداری ها از چراگاه های تازه و منابع آّب طبیعی استفاده می شود؛ دامداری ها نیز مانند سایر شغل ها از رده بندی برخوردار است که مربوط به دام ها می شود:
بدین منظور برای بهره وری کامل ومقرون به صرفه از نژاد های به خصوصی مرتبط با کارایی نژاد برای دامداری استفاده میگردد برای مثال گوسفند های زنده شیری و گوشتی در ایران از نژاد افشاری می باشد که از بهترین نژادهای گوسفندی می باشد وحتی از پوست این گوسفندان برای ساخت کیف و کفش استفاده می شود.
اگر بخواهیم به زمان دقیق تولد علوم دامی در ایران بپردازیم که یکی از مراکز رشد علم دامپروری در ایران شد باید از مدرسه عالی کشاورزی نام ببریم که در سال 1346 تاسیس شد تا کارشناسان بصورت علمی مورد تعلیم قرار گیرند و به اصلاح ژن گوسفندان زنده بپردازند و تاکنون نیزدر این عرصه موفق بوده اند وکشورهای پیشرو در اصلاح ژن گوسفند زنده هلند واسرائیل وآمریکا می باشد .
ضمنا باید اشاره کرد که در ایران ، مراسم های مذهبی یا اعیادی برگزار میشود که با ذبح گوسفندان برگزار می شود و مراکز فروش و تامین آنها دامداری ها می باشد.

گوسفند زنده