فروش و خرید گوسفند زنده

دامداری حضرت عبدالظیم با ارائه خدماتی همچون فروش و خرید گوسفند زنده در تهران و ذبح دام زنده با رعایت نکات بهداشتی و احکام شرعی در محل شما ، همچنین پرداخت وجه موقع تحویل ، پشتیبانی 24 ساعته و سفارش گیری از شما در تمام طول روز برای تمام مراسمات شما ، بر آن است که رضایت مشتریان را در زمینه خرید گوسفند زنده و دام زنده در تهران کسب کند.

09125587485

خرید گوسفند زنده در تهران

برای خرید دام زنده باید به نکات مهمی توجه کنید که بعد از خرید به مشکل برنخورید . در زیر به نکات مهم در زمان خرید گوسفند زنده می پردازیم :

  • اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که مکان مناسبی را برای خرید دام یا گوسفند انتخاب کنید در تهران مراکز خرید دام زنده زیادی وجود دارد اما مرکزی را باید انتخاب کنید که دارای مجوز از سازمان بهداشت دام و طیور داشته باشد . دام هایی که دراین مراکز وجود دارند در زمان های مشخص و معین واکسیناسیون و معاینه شده اند .
  • دومین نکته مهم این است که به وزن دام توجه کنید اصولا اکثر افراد به دنبال گوسفند های چاق هستند و بر این باورند که گوسفندان لاغر بیمار هستند و غافل از این که بعضی از سودجو ها برای بالا بردن وزن گوسفند سنگ نمک یا  نمک به علوفه اضافه میکنند تا گوسفندان برای رفع تشنگی مجبور شوند آّب زیادی بنوشند و از این طریق وزن دام بالا می رود که وزنی کاذب است و حتی ممکن است راه ادرار گوسفندان را بندند و اگر خریدار متوجه این موضوع نشود بعد از گذشت چند ساعت باعث تلف شدن دام می شود .
  • سومین نکته این است که بهتر است گوسفندی را انتخاب کنید جوان و سالم باشد . در زیر به ویژگی جوان و سالم بودن به صورت جداگانه پرداخته ایم :

جوان بودن :

شما در زمان خرید دام زنده در تهران می توانید سن گوسفندان را از روی شیارهایی که بر روی شاخ آنها وجود دارد یا از روی دندان های گوسفندان تشخیص دهید .

سالم بودن :

شما در زمان خرید گوسفند  زنده در تهران سعی می کنید گوسفندی را انتخاب کنید که سالم باشد برای تشخیص سالم بودن گوسفند باید  به نکات زیر توجه کنید :

  • چشمان گوسفند باید براق باشد .
  • دست و پاهای گوسفند باید متقارن باشد و مشکلی در راه رفتن نداشته باشید .
  • آبریزش از بینی و چشم هایش نداشته باشد .
خرید گوسفند زنده در تهران